הכל על סין - מסלולי טיול בסין: 3 - 5 שבועות 

דף הבית >> הכל על סין >> מסלולים מומלצים בסין >> מסלולי טיול בסין: 3 - 5 שבועותעוד מידע באתר על מסלולי טיול בסין 2-3 שבועות:

עוד מידע באתר על מסלולי טיול בסין 3-5 שבועות:


עוד תחת אזורים מרכזיים בסין:

עוד מידע תחת הכל על סין:

 

 
הכל על - מידע לתייר ולמטייל הישראליבניית חופשה בסין:
מלונות | טיסות | סיורים מודרכים ואטרקציות
למידע נוסף:  יעוץ אישי למלונות
Booking.com

מסלולי טיול מומלצים!

3 - 5 שבועות-טבלת ניווט מהיר-
מידע כללי
מפת סין
לעזרה במציאת מלון, טיסה או סיור מודרך בסין
להשארת המלצה, תגובה או תמונה

 מידע כללי

3- 5 שבועות בסין הם תקופה מספקת לטייל ולחוות את האטרקציות הפופולריות בסין. בנוסף לסין הקלאסית של בייג'ין, שיאן, גווילין יאנגשו, נוכל לבחור להתעמק במחוזות נוספים כמו סצ'ואן ויונאן והונג קונג, דרך המשי, באזורי המיעוטים של דרום יונאן, וגם בטיבט.

סין. צולם ע"י - gill_penney

מה במסלול

סין הקלאסית + סצ'ואן ויונאן
המסלול שלפניכם מתמקד באזור סצ'ואן ויונאן. נתחיל במסלול של סין הקלאסית הכולל את בייג'ין ושיאן ומשם נמשיך למחוז הפנדות - סצ'ואן. נבקר בערים צ'נגדו, לשאן ואמי שאן. הנקודה הבאה, הוא מחוז יונאן, שם נבקר ביעדים ליג'יאנג,ערוץ דילוג הנמר ושנגרילה. דרך קונמינג נמשיך לאזור גווילין יאנגשו המפורסם בזכות נהר הלי עם הנופים הקסומים. לסיום הטיול, עומדות לפנינו 2 אופציות: שנגחאי או הונג קונג.
קראו עוד על המסלול סין הקלאסית + סצ'ואן ויונאן. סין הקלאסית + סצ'ואן מורחב (כולל שמורות טבע)
המסלול שלפניכם מתמקד באזור סצ'ואן המורחב כולל אזור לאנזו ושיאחה ושמורות הטבע שבצפון סצו'אן. קחו בחשבון כי מדובר במסלול לא פשוט עם הרבה נסיעות ארוכות בין היעדים השונים במחוז סצ'ואן. נתחיל במסלול של סין הקלאסית הכולל את בייג'ין ושיאן ומשם נמשיך דרך לאנזו, שיאחה ולנגמוסי למחוז הפנדות - סצ'ואן. נבקר בשמורות הטבע סונגפן, הואנג לונג וג'וזייגו ומשם נמשיך לערים צ'נגדו, לשאן ואמי שאן. נחזור לצ'נגדו ומשם נמשיך לאזור גווילין יאנגשו המפורסם בזכות נהר הלי עם הנופים הקסומים. לסיום הטיול עומדות בפנינו שתי אופציות: שנגחאי או הונג קונג.
קראו עוד על המסלול סין הקלאסית + סצ'ואן מורחב (כולל שמורות טבע).


סין הקלאסית + יונאן מורחב (כולל כפרי מיעוטים בדרום יונאן)
המסלול שלפניכם מתמקד באזור סצ'ואן ויונאן. נתחיל במסלול של סין הקלאסית הכולל את בייג'ין ושיאן ומשם נמשיך למחוז יונאן, שם נבקר בערים ליגיאנג', שנגרילה ובערוץ דילוג הנמר. דרך קונמינג נמשיך לאזור דרום יונאן ונבקר בלואו פינג, יער האבן - שה לין,  ג'יאנשוי ויואניאנג. נחזור לג'יאנשוי וקונמינג בדרך לאזור גווילין יאנגשו המפורסם בזכות נהר הלי עם הנופים הקסומים. לסיום הטיול, עומדות לפנינו 2 אופציות: הונג קונג או בשנחאי.
קראו עוד על המסלול סין הקלאסית + יונאן מורחב (כולל כפרי מיעוטים בדרום יונאן).

סין הקלאסית + סצ'ואן וטיבט
המסלול שלפניכם מתמקד באזור סצ'ואן וטיבט. נתחיל במסלול של סין הקלאסית הכולל את בייג'ין ושיאן. משיאן נמשיך למחוז הפנדות - סצ'ואן. נבקר בערים צ'נגדו, לשאן ואמי שאן. נשוב לצ'נגדו ומשם נמשיך לטיבט. נקודת ההתחלה היא להסה, לאחר הסתגלות של מס' ימים לגובה, נטייל בעיר ובסביבתה, בין אגמים למנזרים נוספים. מלהסה וסביבותיה נמשיך לטייל באגמים ובמנזרים שבאזור, בין היתר גם בגיאנטסה ואגם יאמדרוק. היעד הבא הוא העיר שיגאטסה והמנזרים שסביבה. משיגאטסה נמשיך למחנה הבסיס של הר האוורסט, ממנו מתחילים מטפסי ההרים את מסעם לפסגת ההר הגבוה בעולם. מכאן, דרך עיירת הגבול טינגרי, נמשיך לטיול בנפאל.
קראו עוד על המסלול סין הקלאסית + סצ'ואן וטיבט.

דרך המשי - מקשגר לבייג'ין
המסלול שלפניכם עובד בנתיב דרך המשי הקדומה, מקשגר שבמערב סין ועד לבייג'ין שבמזרח. אל קשגר נגיע דרך קירגיסטאן ומשם נתחיל את מסענו מזרחה דרך אורומצ'י, טורפאן ודונהואנג. התחנה הבאה היא לאנזו, בירת מחוז גנסו, שמשמשת בעיקר כצומת דרכים במערב סין. מלאנזו נמשיך לשיאן, ונבקר באתר חיילי הטרה קוטה המרשים. לאחר שיאן נחליט האם להמשיך לבייג'ין ושם לסיים את הטיול, או להאריך ולהמשיך לאזור גווילין - יאנגשו, לשנגחאי ורק לבסוף לבייג'ין.
קראו עוד על המסלול דרך המשי - מקשגר לבייג'ין.

סיורים מאורגנים פופלארים מומלצים בסין


עוד מסלולי טיול בסין
מסלולי טיול בסין: 2 - 3 שבועות
 

חזור למעלה

מפת הכל על סין

 

 
 

 
צריך/ה עזרה בתכנון החופשה בסין? אנחנו יכולים לעזור!

במשך תקופה ארוכה אנו עוזרים לגולשים שלנו לתכנן את החופשה שלהם, ומשתדלים לספק כל מידע רלוונטי שנאסף על ידי צוות האתר, או ניתן לנו כהמלצה על ידי גולשיו. בנוסף אנו עוזרים בבחירת מלון, טיסה, השכרת רכב, סיורים מודרכים וכל מה שצריך על מנת להנות מטיול מושלם.  

arrow, left icon
רוצה שנעזור גם לך?
הכנס/י פרטים בטופס המצורף

 
          
                              
 
 
 
+ שלח משוב
 
 
"כל הזכויות שמורות לאתר הכל על "
זכויות לתמונות ולאייקונים באתר: