הכל על סין - סיור תרבות מודרך במחוז האנגג'ואו, כולל פגודת לי-פנג ומוזיאון המשי 

דף הבית >> סיורים ואטרקציות בסין >> סיורים מודרכים ואטרקציות בדרך המשי >> סיור תרבות מודרך במחוז האנגג'ואו, כולל פגודת לי-פנג ומוזיאון המשי

סיור תרבות מודרך במחוז הנגז'ו,

כולל פגודת לי-פנג ומוזיאון המשי

על דרך המשי מלונות בדרך המשי תמונות מדרך המשי סיורים ואטרקציות בדרך המשי
 

בסיור זה מבקרים המשתתפים בכמה מהאתרים שחייבים לראות בעיר הנג'זו – פגודת לי-פנג, מוזאון המשי הלאומי של סין ורחוב שינהפאנג, בסיור מודרך באוטובוס האורך יום שלם. בסיור זה מדריך מומחה מספק הבנה מפורטת של ההיסטוריה העשירה והמורשת התרבותית של הנגז'ו, ומכסה מגוון רחב של נושאים – מארכיטקטורה לטכסטיל ורפואה. בסיור מבקרים באטרקציות המובחרות של הנגז'ו ולומדים על ההיסטוריה והמשמעות שלהם ונחשפים לדרך ייצרו המשי - המוצר שהיה כל כך מוזהה עם סין במשך שנים רבות- להתייעצות

למסלול בדרך המשי

עוד מידע על דרך המשי

מבצע מיוחד - לטיול רכבות מהירות בסין!

 

מידע כללי:

התחנה הראשונה בסיור מודרך זה האורך יום שלם הוא פגודת לי-פנג, מגדל מתומן בעל חמש קומות המוקף ביערות ואגם שאותם ניתן לראות מהמגדל. המדריך יספר על אגדת הנחש הלבן, בה נחש לבן הופך לנערה יפיפיה והיא פוגשת גבר והם מתאהבים, אך נזיר כולא את הנחש-נערה מתחת לפגודה על מנת למנוע את איחודם. האגדה מספרת שהנחש הלבן חזר לחופשי כשהאגם המערבי המקיף את האזור התייבש והפגודה המקורית התמוטטה. היום, למזלנו, הפגודה עומדת על כנה ומהווה מצפה יפיפה על האגם המערבי.
 
התחנה הבאה היא מוזיאון המשי הלאומי של סין, בו לומדים המשתתפים על ההיסטוריה של הבד היוקרתי הזה. המסדרונות השונים מראים מגוון מיצגים – החל משרידים עתיקים בהם השתמשו להכין משי בימי קדם, דרך תהליך טווית המשי ועד ההיסטוריה של דרך המשי המפורסמת. אפשר אפילו לנסות לטוות לבד!

לאחר הסיור במוזיאון, יש הפסקה במסעדה מקומית, בה יהנו המשתתפים מארוחת צהריים של המטבח ההאנגג'ואוי המקומי (כלול במחיר הסיור).

לאחר מכן, המשתתפים מבקרים במשכן לשעבר של יו שויאן, בו יוכלו להעריך את האלגנטיות של הארכיטקטורה הסינית. המבנה מציג אין ספור גשרים, ביתנים, אולמות, מגדלי שערים וחצרות יפייפים. התחנה הבאה היא רחוב שינהפאנג, הרחוב העתיק השמור היחיד בהאנגג'ואו, בו יש מגוון חנויות המציגות את האופי ההיסטורי של העיר. אפשר לפשפש באוספים של העיר ולקנות קצת מזכרות!

לסיום, מגיעים לסיור במוזיאון המסורתי לרפואה סינית, שם לומדים על ההתפתחות של הרפואה בסין, תחלופת הרפואה של סין עם מדינות זרות, דיאטות רפואיות, ועוד. אפשר אפילו לסייע ברקיחת תרופות מסורתיות, או לקבל מהרופאים המנוסים במקום יעוץ רפואי בסגנון סיני.

ביתו של הסוחר הו שויאן, בו התגוררו 118 משפחות בזמן המהפכה התרבותית  (צילום: jon crel, רשיון)
 

מה כולל הסיור?

  • דמי כניסה לכל האטרקציות כלולות במחיר
  • סיור מקיף של העיר
  • איסוף והחזרה מהמלון כלולים במחיר
  • מדריך אינפורמטיבי, ידידותי ומקצועי
  • ארוחת צהריים כלולה
סרטון המציג את פגודת לי-פנג, אחד ממספר האתרים בהם תבקרו בסיור

למי זה מתאים?

מומלץ ליחידים וזוגות, לקבוצות קטנות וגדולות ולמשפחות עם ילדים בוגרים.

המלצות כלליות

  • סיור זה אינו זול, אך הוא מומלץ משתי סיבות עיקריות הראשונה הוא מפאשר הדרכה והסבר באננגלית על נושאים שקשה לההיחשף עליהם בביקרו עצמאי באתרים המדוברים והשניה מכיוון שהוא מקל על ההתניידות בין האתרים שלעיתים יכולה להיות קצת מסובכת. להשארת המלצה משלך
     
להזמנת הסיור

סיורים ואטרקציות פופולאריות בדרך המשי

 סיורים ואטרקציות בדרך המשי: 
 

סיור תרבות מודרך במחוז הנגז'ו,
כולל פגודת לי-פנג ומוזיאון המשי

סיור מודרך במקונג ודרך המשי
עם קבוצה קטנה


מפה 

 

 
 צריך/ה עזרה בתכנון החופשה בסין? אנחנו יכולים לעזור!

במשך תקופה ארוכה אנו עוזרים לגולשים שלנו לתכנן את החופשה שלהם, ומשתדלים לספק כל מידע רלוונטי שנאסף על ידי צוות האתר, או ניתן לנו כהמלצה על ידי גולשיו. בנוסף אנו עוזרים בבחירת מלון, טיסה, השכרת רכב, סיורים מודרכים וכל מה שצריך על מנת להנות מטיול מושלם.  

arrow, left icon
רוצה שנעזור גם לך?
הכנס/י פרטים בטופס המצורף

 
          
                              
 

 
 

 
 
"כל הזכויות שמורות לאתר הכל על "
זכויות לתמונות ולאייקונים באתר: