הכל על סין - מסלולים מומלצים בסין 

דף הבית >> הכל על סין >> מסלולים מומלצים בסיןעוד מידע באתר על מסלולי טיול בסין 2-3 שבועות:

עוד מידע באתר על מסלולי טיול בסין 3-5 שבועות:


עוד תחת אזורים מרכזיים בסין:

עוד מידע תחת הכל על סין:

 

 
הכל על - מידע לתייר ולמטייל הישראליבניית חופשה בסין:
מלונות | טיסות | סיורים מודרכים ואטרקציות
למידע נוסף:  יעוץ אישי למלונות
Booking.com

מסלולי טיול בסין

מידע על מסלולי טיול מומלצים בסין

-טבלת ניווט מהיר-
מידע כללי
מפת סין
לעזרה במציאת מלון, טיסה או סיור מודרך בסין
להשארת המלצה, תגובה או תמונה

 מידע כללי

בעמוד זה תוכלו למצוא רעיונות למסלולי טיול לסין. החל ממסלולים קצרים של שבועיים עד שלושה שבועות, דרך מסלולים בינוניים של שלושה עד חמישה שבועות ועד למסלולים ארוכים יותר של חמישה שבועות ומעלה. המסלולים כוללים את האטרקציות המרכזיות שבסין, ומאפשרים לכם את לבחור את המסלול המתאים עבורכם, לפי תחומי העניין וטווח הזמן שברשותכם. גם אם תבחרו לטוס עם טיול מאורגן לסין, בדקו שהאתרים החשובים נמצאים בתוכנית הטיול לסין.

סין (צילום: melenama)

מסלולי טיול קצרים בסין: 2 - 3 שבועות

מגיעים לסין לתקופה קצרה ובכל זאת רוצים לחוות את סין הקלאסית, לצאת לטיול ג'יפים ולבקר באתרי החובה? בעמוד שלפניכם תוכלו למצוא רעיונות למסלולי טיול קצרים בסין המתאימים לתקופת טיול של 2 - 3 שבועות...

מסלולי טיול בסין: 3 - 5 שבועות

3- 5 שבועות בסין הם תקופה מספקת לטייל ולחוות את האטרקציות הפופולריות בסין. בנוסף לסין הקלאסית של בייג'ינג, שיאן, גווילין ויאנגשו, נוכל לבחור להתעמק במחוזות נוספים כמו סצ'ואן ויונאן והונג קונג, דרך...


מסלולי טיול בסין: 5 שבועות ומעלה
חמישה שבועות ומעלה הם תקופה ארוכה מספיק להקיף אזורים נרחבים בסין או להגיע לאזורים מרוחקים בסין. ההמלצה שלנו לתקופה של 5 שבועות הוא להיצמד למסלולים של 3 - 5 שבועות ולהאריך את השהות בכל יעד, או לחילופין, לשלב בין המסלולים.
קראו עוד על מסלולי טיול בסין: 5 שבועות ומעלה.

אופציה נוספת לטיול בסין היא דרך טיול מאורגן לסין. ניתן לקחת טיול מאורגן כולל שכולל מדריך אחד ומלווה קבוצה מישראל לסין ובחזרה אליה. או להשתמש בשירותים של החברות השונות המקיימות סיורים מודרכים ומאורגנים בחלקים השונים של סין.

סיורים מאורגנים פופלארים מומלצים בסין

 

מעוניינים להמשיך את הטיול גם לחלקים אחרים במזרח? טיול ליפן, טיול להודו וטיול לתאילנד יכולים לעזור לכם לחוות את הנסיעה למזרח בצורה המקיפה ביותר.

מפת הכל על סין

 

 
 

 
צריך/ה עזרה בתכנון החופשה בסין? אנחנו יכולים לעזור!

במשך תקופה ארוכה אנו עוזרים לגולשים שלנו לתכנן את החופשה שלהם, ומשתדלים לספק כל מידע רלוונטי שנאסף על ידי צוות האתר, או ניתן לנו כהמלצה על ידי גולשיו. בנוסף אנו עוזרים בבחירת מלון, טיסה, השכרת רכב, סיורים מודרכים וכל מה שצריך על מנת להנות מטיול מושלם.  

arrow, left icon
רוצה שנעזור גם לך?
הכנס/י פרטים בטופס המצורף

 
          
                              
 
חזרה אל סין מידע כללי
 
+ שלח משוב
 
 
"כל הזכויות שמורות לאתר הכל על "
זכויות לתמונות ולאייקונים באתר: