הכל על סין - סיור במרכז המחקר לפנדות, מקדש ווהאוו וטיילת ג'ינלי בצ'נגדו 

דף הבית >> סיורים ואטרקציות בסין >> סיורים מודרכים ואטרקציות בסצ'ואן >> סיור במרכז המחקר לפנדות, מקדש ווהאוו וטיילת ג'ינלי בצ'נגדו

סיור במרכז המחקר לפנדות, מקדש ווהאוו וטיילת ג'ינלי בצ'נגדו

על סצו'אן מלונות בסצ'ואן תמונות מסצ'ואן סיורים ואטרקציות בסצ'ואן
 

צ'נגדו היא עיר הבירה של מחוז סצ'ואן, סביבת המגורים הטבעית של דובי הפנדה הענקיים המפורסמים, הנמצאים בסכנת הכחדה. בסיור זה המשתתפים יוצאים משנגחאי וחווים את ההיסטוריה של צ'נגדו ואת הפנדות המתוקות - להתייעצות

מבצע מיוחד - לטיול רכבות מהירות בסין!

 

מידע כללי:

הגעה עצמית לנמל התעופה של שנגחאי - בכדי לעלות על טיסה לצ'נגדו (מחיר הכרטיס כלול). מספר הטיסה ניתן לאחר קבלת אישור על הזמנת הסיור. כאשר מגיעים לנמל התעופה בצ'נגדו המדריך המומחה מלווה את המשתתפים לרכב פרטי ונוח בכדי שיוכלו לחוות את מה שיש לצ'נגדו להציע.


פאנדות במרכז - צילום מערכת
 
בבוקר, הסיור מתחיל במרכז לחקר הפנדה הענק. במרכז ישנם שני סוגים של "דיור" לדובים – כלובי-שבי ומכלאות טבעיות למחצה. רוב הפנדות במרכז נמצאות לבדן בכלובים, שהם בעצם מכלאות גדולות המורכבות מחדר פנימי וחצר חיצונית. המכלאות הטבעיות למחצה הן אזורים פראיים גדולים מאוד אשר מוגנים על ידי גבול מגודר. הפנדות באיזורים אלו ישוחררו בחזרה לטבע בקרוב והמכלאות האלו עוזרות להם להסתגל לסביבה הטבעית.
למרות שהאוכל חייב להיות מסופק להן, הפנדות ישנו שם, יאכלו שם וישחזרו את יכולות ההישרדות הטבעיות שלהם עד שיוכלו לשחרר אותם בחזרה לטבע. ביקור במרכז הוא הדרך הטובה ביותר לראות את הפנדות מקרוב בסביבה הקרובה ביותר לסביבתן הטבעית.


פאנדות במרכז - צילום מערכת
 
המשתתפים יהנו מארוחת צהריים במסעדה סינית מקומית והמדריך יסביר על כל מנה שאפשר להזמין.
לאחר ארוחת הצהריים מגיעים המשתתפים למקדש ווהאוו בצ'נגדו, שנבנה לזיכרו של ג'וגה ליאנג, האסטרטג והמדינאי הנודע מתקופת שלושת הממלכות. המדריך יספק קצת רקע היסטורי על מנת שיהיה אפשר להבין את משמעות המיצגים במקדש.
המקדש ממוקם בפרברים הדרומיים של צ'נגדו, ומכסה שטח מפתיע בגודלו של 37 אלף מטרים רבועים. לא ידוע בדיוק מתי דוגמא מדהימה זו של ארכיטקטורה סינית נבנתה, אבל האווירה במקום נהדרת והמקדש הוא אחד מהמראות הידועים ביותר בעיר.

מעבר לכביש מהמקדש נמצאת טיילת ג'ינלי, רחוב המוקדש לאמנות מקומית ומסחר המחקה את סגנון הבניה העתיק של האזור. ג'ינלי הוא שם של רחוב ישן בצ'נגדו של שושלת האן, ומשמעות השם היא "עשה את המושלם עוד יותר מושלם והחבא את היקום בתוך היקום". רחוב ג'ינלי העתיק הוא בין הישנים והמסחריים ביותר מהרחובות של התקופה.
הטיילת מציעה הרבה תרבות מקומית, כמו מאכלי רחוב מקומיים שהמדריך יסביר עליהם. ישנם גם מזכרות וחפצים מיוחדים אחרים ששווה לבדוק. ההתמקחות בטיילת היא מנהג נפוץ.

משם, יוסעו המשתתפים ברכב פרטי בחזרה לנמל התעופה לטיסה לשנגחאי או למלון בצ'נגדו


דוב פנדה ענק (צילום: MrGaryLarson, רשיון)
 

מה כולל הסיור?

  • ארוחת צהריים
  • מדריך מקומי
  • מפגש קרוב עם חיי הטבע
  • טיול של יום שלם
  • ידידותי למשפחות
  • סקירה נהדרת והיכרות של העיר

 

מקדש ווהאו וטיילת ג'ינלי

למי זה מתאים?

מומלץ ליחידים, לזוגות, למשפחות וקבוצות קטנות.

המלצות כלליות

  • הסיור מאוד מקל על ההגעה לאתרים הנמצאים בסיור - ההגעה העצמאית אליהם מורכבת יותר, סיור זה קלאסי למי שנמצא בשנגחאי ורוצה להשקיע ולראות את הפאנדות. 
להזמנת הסיור


מפה 

 

 
 צריך/ה עזרה בתכנון החופשה בסין? אנחנו יכולים לעזור!

במשך תקופה ארוכה אנו עוזרים לגולשים שלנו לתכנן את החופשה שלהם, ומשתדלים לספק כל מידע רלוונטי שנאסף על ידי צוות האתר, או ניתן לנו כהמלצה על ידי גולשיו. בנוסף אנו עוזרים בבחירת מלון, טיסה, השכרת רכב, סיורים מודרכים וכל מה שצריך על מנת להנות מטיול מושלם.  

arrow, left icon
רוצה שנעזור גם לך?
הכנס/י פרטים בטופס המצורף

 
          
                              
 

 
 

 
 
"כל הזכויות שמורות לאתר הכל על "
זכויות לתמונות ולאייקונים באתר: